O NAS

Oferujemy swoje usługi w zakresie filmowania, montażu i postprodukcji. Co nas wyróżnia od konkurencji? PASJA! Składanie historii w jedną całość podczas procesu montażu to dla nas zabawa, a nie praca. Naturalne Produkcje to zespół ludzi, profesjonalny sprzęt oraz wyjątkowe spojrzenie na każdy temat, to firma, której głównym celem jest rozwój w kierunku filmowania. Największym atutem naszej firmy jest niewątpliwie naturalność i praktyczność połączona z dobrym wyczuciem. Oferowane przez nas usługi to głównie filmowanie i montaż filmów. Zajmujemy się również udźwiękowieniem i produkcją krótkich filmów, reklam, spotów i prezentacji multimedialnych.

Nasze ceny są konkurencyjne, a jakość na najwyższym poziomie. Zawsze stawiamy sobie wysoko poprzeczkę i dbamy o zachowanie wysokiej jakości naszych usług. Specjalizujemy się w zleceniach dziwnych, ciekawych, nowoczesnych albo zwyczajnych i dopasowujemy do potrzeb klienta.

Czas realizacji zamówionego montażu filmowego zależy od paru rzeczy. Sam montaż filmów trwa przeważnie nie dłużej niż 2 tygodnie. Wszystko to zależy od trudności danego zlecenia. Wszelkie projekty związane z montażem filmów realizujemy od klientów z całego świata.

Zasięg – Wrocław, woj. Dolnośląskie, Polska, Świat.